Maloobchodní a velkoobchodní prodejna a výdejní místo Uhříněves

Tomket otevírá nové velkokapacitní prodejní místo v Uhříněvsi

Přátelství 551, 104 00 Praha 10 – Uhříněves

TOMKET UhříněvesKousek za Prahou, v Uhříněvsi se otevírá další moderní výdejní místo pro pneumatiky značky Tomket. Zákazníci si je mohou tedy po vzoru velkých tuzemských e-shopů nejen objednat po internetu a nechat dovést, ale kdykoliv si je mohou i osobně vyzvednout. Otevřeno zde bude od pondělí do neděle v čase od 8 hodin ráno do odpoledních 16 hodin.

Tomket chce být blízko svým zákazníkům a umožnit jim pořízení pneumatik kdykoliv budou potřebovat. Ve výdejním místě v Uhříněvsi budou k dispozici všechny rozměry a všechny vzory, které má Tomket v nabídce. Jednoduše tedy přijedete, vyzvednete a odjedete s nimi během pár minut. Pokud nemáte svůj oblíbený pneuservis, pak to i pozdě večer stihnete do Tomkeťáckého pneuservisu na Floru. Tam jsou vám technici k dispozici každý den od devíti ráno do devíti večer (tedy do 21 hodin).

_

Uhříněves pneumatiky Tomket

Výdejní místo je doplněním oblíbené zavedené služby Tomket Expres (adresa TomketExpres.cz). V každém okamžiku je nyní k dispozici skladem na 400 tisíc kusů pneumatik. Ty si můžete objednat po internetu nebo nyní si je přijet i sami vyzvednout. Výběr je u značky Tomket opravdu rozmanitý. V nabídce je pro tuto sezonu pro osobní vozy 128 rozměrů letních, 52 rozměrů zimních a 24 rozměrů celoročních pneumatik, pro dodávky 40 rozměrů letního obutí a 15 zimního, dále pak 33 rozměrů pro offroady na léto a devět na zimu.

_

Uhříněves pneumatiky Tomket

Ti, co ještě neznají službu Tomket Expres, by měli vědět, že pneumatiky získají nejpozději do druhého dne. Cest k vám je opět několik. Buď vám je Tomket doručí domů, do vašeho oblíbeného pneuservisu nebo do značkového Tomket pneuservisu, případně jsou k vyzvednutí v Uhříněvsi nebo v brněnském skladu. Pokud si je necháte poslat, tak v Praze je dostanete na místo určení ještě týž den, ve zbytku republiky druhý den po objednání. Jde o službu, která vyvolala na trhu s pneumatikami doslova revoluci. Pružnost a spolehlivost dodávek nemá přemožitele z řad konkurence.

Péče o zákazníka a vstřícnost vůči němu je filozofií české společnosti Tomket. Nabízí zboží, které je vysoce kvalitní, v mnoha parametrech odpovídající světové špičce, přitom je za velmi příznivou cenu. Jízdní vlastnosti na suchu, na ledu i na vodě otestovali už statisíce zákazníků.

Jsou mezi nimi jak sváteční jezdci, tak běžní uživatelé i profesionálové nebo novináři. Ti všichni potvrzují, že pneumatiky Tomket splňují všechny požadavky na bezpečnou, jistou a komfortní jízdu, velmi málo se opotřebovávají a díky tomu mají velkou výdrž v dojezdu kilometrů. Tomket je původně česká značka, ale v poslední době úspěšně dobývá i zahraniční trhy. Jezdí na nich už řidiči v Německu, v Rakousku, na Slovensku, ve Velké Británii, ve Španělsku, v Itálii, Chorvatsku, Slovinsku i jinde.

OBJEDNAT PNEU

Zimní pneu od TOMKET
Celoroční pneu od TOMKET