Novinky z dílny Tomket

Novinky z dílny Tomket

TomketČeský prémiový výrobce pneumatik značky Tomket vtrhl na tuzemský trh s velkou razancí. Novinky chrlí jednu za druhou. Cíl je jednoznačný: nabídnout co nejrychleji plný sortiment kvalitních a cenově přijatelných pneumatik, ve kterém to své najde každý motorista. Mezi poslední přírůstky z nabídky patří celoroční řada pneumatik Allyear a pak také terénní obutí a řada určená pro vozy SUV.

Asi nejmasovější rozšíření čeká řadu Allyear. Je určená pro běžné motoristy, kteří párkrát za zimu vyrazí do hor a za celý rok najezdí do dvaceti tisíc kilometrů. Pro ně je zbytečné dvakrát ročně přezouvat. Celoroční pneumatiky jim poskytnou skvělou službu a přitom ušetří spoustu peněz. Dnešní technologie umožňují skvělé vlastnosti jak na sněhu, tak na od slunce rozpáleném asfaltu. Testy pneumatik ukazují, že se tohle obutí hodí skutečně do každého počasí.

Letní pneumatiky TOMKET SUV 3 ocení majitelé moderních vozů SUV. Jsou dostupné až do velikosti R21, takže si opět vybere skoro každý. Nový vzorek i materiál znamenají především bezpečnou jízdu. Minimalizují aquaplanning, chovají se stabilně, a to na jakékoliv vozovce. Jsou maximálně přilnavé a reagují dokonale na vaše řízení, takže si můžete za volantem bez obav užívat.

Nové terénní pneumatiky jsou pro trochu specifičtější skupinu řidičů. S nimi a se svým čtyřkolovým miláčkem si můžete dosyta zařádit i mimo silnici. Nově vyvinuté letní a zimní řady offroad obutí od Tomketu přinášejí extrémně silné zážitky se všemi typy osobních vozů.

Zimní pneumatika TOMKET SNOWROAD SUV 3 zajišťuje výborné jízdní vlastnosti na sněhu a ledu. Vynikají skvělou přilnavostí a stabilitou jak na zledovatělém povrchu, tak na rozteklé jarní bahnité břečce. Speciální konstrukce vzorku i materiál přináší skvělý a přitom bezpečný zážitek jízdy v jakémkoliv terénu, který je paní Zima schopná vytvořit.

Naopak v letním bahně a na štěrkových cestách je jako doma offroadová pneumatika TOMKET MT. Tato novinka má masivní konstrukci, hluboké drážky a asymetrický dezén. Díky tomu pneumatika veze i v náročné terénu auto tak jistě, že se nebudete bát šlápnout na pedál ještě víc. Výkon vozu přenáší naprosto dokonale, takže můžete řádit, jak jen chcete. Přitom se budete cítit naprosto bezpečně. Vlastnosti pneumatiky poznáte také na silnici, kde statečně vzdorují aquaplanningu a dalším záludnostem, které příroda přichystá.

Tomket se logicky napřed zaměřil na nejběžnější pneumatiky. Těch je nabídka velmi široká a Tomket si za dobu své existence díky nim vydobyl slušnou reputaci prémiového výrobce pneumatik, které jsou navíc cenově dostupné. Nyní přichází postupně s vychytávkami tak, aby uspokojil náročnější motoristy. Nebojí se přitom nasazovat ty nejmodernější technologie, které ve výrobě pneumatik zrovna frčí.
ZPĚT NA NOVINKY