Pneumatiky Tomket Allyear

Pneumatikám Tomket Allyear je jedno jestli je jaro, léto, podzim nebo zima.
Svědčí jim každé počasí!

Tomket allyearZa chvíli bude jaro a mnohé motoristy zase čeká další přezouvání. Přitom od toho zimního je to chvilka. Další pětistovka v pneuservisu a stěhování sad ze sklepa a do sklepa. Koho tohle nebaví, tak pro toho máme dobrou zprávu. České prémiové pneumatiky Tomket Allyear vydrží nazuté celoročně a ve všech sezónách plní skvěle svoji funkci.

Když se celoroční pneumatiky začaly objevovat na trhu, tak to bylo doprovázené mnohými obavami. Zkušenější ročníky řidičů totiž s hořkostí v ústech vzpomínaly na takzvané „univerzály“, které se kdysi prodávaly, a které z pohledu dnešních nároků na komfortní jízdu nefungovaly prakticky nikdy. V zimě se musely na kluzkém povrchu nasazovat řetězy a v létě se roztékaly na rozpálených silnicích a rychle se opotřebovávaly. Dneska jsou ale výrobní technologie úplně na jiné úrovni a směsi používané na celoroční pneumatiky mají nesrovnatelnělepší vlastnosti. Jsou mnohem stabilnější a teplotní výkyvy na ně nemají až takový vliv.

Je jasné, že se horalové, kteří půl roku jezdí po zasněžených cestách, budou cítit lépe se zimními pneumatikami. Zrovna tak ti, co v létě najezdí desítky tisíc kilometrů, tak by měli také volit sezónní výměnu. Nicméně pro běžné řidiče jsou Allyeary ideálním řešením.

Přestože v podání značky Tomket jde o nedávnou novinku, už prošly několika motoristickými testy. A vůbec si nevedly špatně. Dokázaly vzdorovat zasněženým silnicím a zachovávaly si dobré vlastnosti i v letním parnu. Negumovaly v zatáčkách, neprodlužovala se významně brzdná dráha a ani se nadměrně neopotřebovávaly, tak, jako je to běžné u zimních pneumatik když je někdo zapomene na léto zout.

V pneumatikách Tomket Allyear je tedy pro mnohé řidiče budoucnost. A jak si vedou v porovnání s celoročními gumami vyráběnými konkurencí? I tady je to podobné jako u sezónních modelů. Za rozumné peníze dostávají zákazníci prémiové zboží. Dle kritérií jako je brzdná dráha na suchém, mokrém a zledovatělém povrchu, v zatáčkách, při akceleraci, při rozjíždění v zimě na sněhu, stejně tak jako v rychlosti v opotřebovávání, jsou na špičce. Tomket jako český výrobce drží úspěšně krok s těmi, co si nechávají za logo na pneumatikách připlácet nesrovnatelně více. Ty jsou svými vlastnostmi plus minus na stejné úrovni jako Tomkety a přitom je u nich nutné sáhnout mnohem hlouběji do peněženky – stojí zhruba o polovinu více než Tomkety.

Tomket vyrábí celoroční pneumatiky ve všech běžných i neběžných rozměrech. Ač jde o mladou firmu, její dravost a energie, způsobila, že nabízí sortiment prakticky stejně široký jako dlouho zavedená konkurence. Své si vybere každý.

Tomket Allyear dává zapomenout na staré časy a poskytuje špičkový komfort a radost jízdy za jakéhokoliv počasí a s jakýmkoliv vozem. Jestli jste běžný řidič a máte svoji peněženku rádi, běžte do toho. Tyhle pneumatiky vás nezklamou, jejich koupě má smysl.
ZPĚT NA NOVINKY