Pro Tomket je zákazník pánem

Pro Tomket je zákazník pánem

Heslo „Náš zákazník – náš pán“ se připisuje Tomáši Baťovi, dnes už legendárnímu podnikateli, který vytvořil nový standard vztahu k zákazníkům (a nejen k nim). Pro Tomket jsou zákazníci a jejich spokojenost také tím nejcennějším. Proto jim neustále přichází svými novinkami naproti.

TomketTomket vytvořil pneumatiky, které splňují přísná kritéria kvality a bezpečnosti, dlouho vydrží a jsou cenově dostupné. Nabízí je ve všech možných rozměrech a typech, které se hodí do různého počasí a na různé povrchy. Dá se říci, že nyní je jejich nabídka téměř kompletní a uspokojí sváteční řidiče i každodenní zátěž profesionálů. Dalším krokem bylo vybudování distribuční sítě, aby se pneumatiky dostaly k zákazníkovi co nejpohodlněji a nejrychleji. Po objednání je mají klienti nejpozději do druhého dne. Kdo nevěří zasílání a obchodům na internetu, ten si je může přijet „osahat“ do výdejních center do Uhříněvsi u Prahy nebo do Brna.

Tomket si velmi váží zpětné vazby od zákazníků. Každou připomínku, reklamaci nebo námět si bere k srdci a vede k dalšímu zlepšování kvality, nabídky i služeb. Dobře víme, že jsme tu pro zákazníky a dobré doporučení je ta nejlepší reklama. Proto pro nás nejsou důležití někteří pisálkové, kteří jsou placení konkurencí, ale skuteční zákazníci, kteří jezdí dlouhodobě na našich pneumatikách a spoléhají na nás.

O skutečnosti, že jsme opravdu úspěšní a děláme službu zákazníkům dobře, svědčí neustále rostoucí zájem o naše obutí, a to nejen u nás, tedy v České republice, ale i v zahraničí. Spokojené uživatele našich pneumatik máme v Německu, Rakousku, Itálii, španělsku, na Slovensku, ve Slovinsku a ve spoustě dalších zemí. Tam všude už dobře vědí, že na Tomket je spolehnutí, jinak by tito nároční zákazníci naše výrobky nekupovali.

Velmi si vážíme každého námětu, a byť nás mrzí každá i drobná nespokojenost, vždy je to pro nás podnět ke zlepšení. Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit. Pro Tomket je zákazník pánem.
ZPĚT NA NOVINKY