Tomket VAN je dříčem, který odvede spoustu těžké práce

Tomket VAN je dříčem, který odvede spoustu těžké práce

Tomket VAN 3Pneumatiky řady Tomket VAN 3 jsou vyvinuté speciálně pro dodávky a lehká užitková auta.
Jsou nenahraditelným pomocníkem, který zastane tu nejtěžší práci na cestách, doslova pro všechny uživatele těchto aut. Ocení je nejen řidiči, ale i firmy. Tam, kde by člověk řekl, že se nevyplatí šetřit, tam Tomket dokazuje, že je zbytečné za stejný produkt platit víc.

Hodí se jak pro firemní flotilu, tak i pro drobné živnostníky. Jde o spolehlivé obutí, které má velmi vysoký kilometrový náběh a přitom šetří peněženku. Díky své konstrukci zaručují vysoce stabilní a bezpečnou jízdu.

A jak je to s tou kouzelnou konstrukcí pneumatiky, která přináší téměř ideální jízdní vlastnosti? Základem jsou mohutné centrální dezénové bloky nebo lamely tvarované do písmene J. Další výhody přináší optimální kombinace kaučukové gumy se silicou. To společně s inovativním designem je základem nízké hlučnosti pneumatik, nízké míry přenášených vibrací, perfektní přilnavosti a velmi dlouhé životnosti. S pneumatikami TomketVAN se snadno manévruje a obutí zkracuje brzdnou dráhu, což je důsledek maximálního kontaktu s vozovkou za horkých dnů stejně tak jako za náhlých dešťů, kdy hrozí takzvaný aquaplanning. Pevné bloky běhounu v kombinaci se specifickými kanály jednoduše zajišťují maximální přilnavost a bezpečnost. To přitom neplatí jen v běžném provozu, ale i při vysokých rychlostech, při velkém zatížení nákladem nebo při prudké změně směru jízdy.

U prémiově značky Tomket si zákazníci už zvykli na to, že dostanou za své peníze více užitku než jinde. Vysoká kvalita je zkombinovaná s rozumnou cenou. U řady VAN to všechno platí násobně více. Kvalitou se Tomket řadí mezí střední a vyšší třídu pneumatik, při svých nárocích proto ani profesionální řidiči nemusejí slevovat ze svých nároků. Přitom za pneumatiky ale zaplatí zhruba o třetinu méně.

Řada Tomket Van se vyrábí pro průměry ráfku 14, 15 nebo 16 palců. Šířka pneumatiky je 185 až 235 milimetrů, profil potom 65, 70 nebo 75. Zahrnuje tedy všechny rozměry, které jsou u těchto typů vozů běžné.

S pneumatikami Tomket zkrátka nelze střelit vedle. Přinášejí celou řadu výhod a pro řidiče se stávají partnerem, na kterého je spolehnutí.
Tomkety se stanou vaším oblíbencem už při nákupu. Prodávají se totiž prostřednictvím největšího tuzemského e-shopu s pneumatikami známého pod doménou nejlevnejsipneu.cz, který je velmi pružný a je schopný zboží dodat prakticky obratem. Prodejem pneumatik se zabývá už od roku 2003 a za tu dobu se podařilo distribuční náklady minimalizovat.

Zkrátka a dobře, není co řešit.
Pokud se budete ohlížet teď na jaře po nových pneumatikách, zkuste Tomket a můžete si být jistí, že už nikdy nebudete volit jinak.
ZPĚT NA NOVINKY